Shes tepi 3 me 2

Shitet nga: Xhevat 01 Dhj 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet tepija 2 me 3 shum e mir dhe e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim