Shes tepijen 3-4

Shitet nga: XX 02 Dhj 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepijen 3-4 shum e mir dhe e rujtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim