Tehpi Kashmir 60 Euro

Shitet nga: Sanije 11 Maj 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
me çmim te volitshem shes Tepin pak te perdorur
tepih Kashmir ngjyre hiri me zi,dimenzione 1.5 X 2.33m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim