Tepi Hali 3 me 4

Shitet nga: xx 09 Jan 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepijen Hali osht 3 me 4 shumm e rujtur e perdort por shum e mir per ma shum kontakt edhe ne viber +37744302556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim