Tepih jana

Shitet nga: Hekuran 07 Dhj 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Janat jan te paperdorura te qepura me dor sipas menyres se vjeter me dimensione 3x4 per te interesuarit tel 044497588
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim