Tepih shume pak te perdorura

Shitet nga: MIlot 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten tepih shume pak te perdorura, jane shume kualitative. Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim