Tepiha Hali

Shitet nga: Xx 05 Sht 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepijen Hali 3 me 4 shum e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim