Tepihat

Shitet nga: Sevdail Toski 19 Shk 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
tepihat jane me dimension 3/4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim