Urgjent shes çilimin

Shitet nga: Sanije 03 Tet 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
çilim 50 vjet i vjeter i pa perdorun,dy pollat 4m X1.40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim