shiten tri tepia urgjent

Shitet nga: muharrem 17 Jan 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten tri tepia I koridorit I kuzhines dhe i dhomes ne foto nuk shihen se s kom mujt mi qit po njejt Jan I kuzhines eshte 2metra e gjys me 2 kurse I dhomes njejt pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim