Gjana te ardhura nga Zvicrra. Me shumice dhe pak..

Shitet nga: Meti 03 Mar 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Rafte të ndryshme
Tavolina dhe Karrika te cilsisë të latrte te ardhura nga Zvicrra.
Inventari eshte i parapare per perdorim neper zyra.

Kontaktoni prej ores 0700 deri 1700
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim