Komos per Tesha

Shitet nga: driton 06 Shk 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Rafte të ndryshme
Komoda eshte nga Bungu dhe eshte nga Croacia e re e pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim