Paradhome moderne

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Eda MOBILERI 24 Dhj 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Rafte të ndryshme
Paradhomë moderne per fundvit me vetem 200 euro!
Dizajn dhe kualitet!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim