Prodhime enterier sipas porosise!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: EDA MOBILERI 27 Dhj 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Rafte të ndryshme
Punim nga MDF, nen shkall, dizajn i bukur dhe punim shume preciz!
Ejani dhe binduni!
Rruga qarkore, afer Kolegjit Fama!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim