Rafta per komzetik

Shitet nga: Shemsedin 02 Nën 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Rafte të ndryshme
Raftat jane per lokal te kozmetikes dhe mund te shihen se qdo dite jepen me nje qmim te volishem me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim