Rafta

Shitet nga: Emrush 12 Mar 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shitet rafti ne gjendje te mir shum pak i perdorur , rafti eshte 7 metra i gjat si dhe 2.20 metra i lart .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim