Rafta

Shitet nga: Emrush 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shitet rafti ne gjendje te mir shum pak i perdorur , rafti eshte 6 metra i gjat si dhe 2 metra i lart .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim