Rafte

Shitet nga: Violeta 19 Mar 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Rafte të ndryshme
Raft shum i rujtun siq shihet ne fotografi eshte nga druri i bungut eshte sume i mire edhe i nevojshem sepse ka hapsire te mjaftueshme per perdorim dhe vendosjen e gjesendeve te nevojshme per shembull rrobave, lodrave te femijeve, materiale te ndryshme dmth eshte i perdorshem per shume nevoja. Per me shum informacione rreh produktit me kontaktoni ne numrin : 045/616/942.
Ju lutem vetem bleres serioz.
Faleminderit !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim