Shitet invertari

Shitet nga: Sagvan 05 Mar 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR   3 000 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Rafte të ndryshme
Tavolina pune 6copa, komodina 2cop si dhe 2 ulset per klienta.


Qmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim