zbritje zbritje

Shitet nga: florim 25 Nën 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shitet elementi per kpuca,prodhojm elemente per kpuca ,me gjatsi te ndryshme dhe me ngjyra te llojellojshme. vetem 60 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim