7 Dritare dhe 2 Dyer te teracave te Aluminit me ..

Shitet nga: Avni 21 Shk 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shiten 7 Dritare dhe 2 dyer te teracave te punuar nga alumini dhe me nga dy pare xhama me Vakum.Te gjitha jane ne gjendje shume te mire.Shiten KOMPLET te gjitha me qmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim