Dritare dhe dyer te drurit

Shitet nga: x 29 Mar 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Jane 3 dritare me kapakë (roletne) Dimensionet: 180 x 140
2 dyer te drurit Dimensionet: 2m x 0.90

Kemi edhe nje dere per ballkon 218 cm x 0.78 cmimi 40 euro
1 dritare e vogel 79cm x 79cm cmimi 20 euro
1 dritare 1.40 x 1.40 cmimi 30 euro
1 dritare 150 x 142 cm cmimi 20 euro


Per me shum info. Thirr ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim