Dyer dhe dritare te Perdorura

Shitet nga: Blerim 23 Pri 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shitet dere e hymjes:
Gjatesia: 2.50m; Gjeresia 2.30m (100euro)

2 Dritare:
Gjatesia 1.40m; Gjeresia 1.80m ( 50+50euro)

Dyert:

2 Dyer: Gjatesia 2m; Gjeresia 90cm (40+40euro)
1 Dere: Gjatesia 2m; Gjeresia 80cm (40euro)
1 Dere: Gjatesia 2m; Gjeresia 70cm (40euro)


Cmimi sipas marreveshjes. Per ata qe jane te interesuar per te gjitha, cmimi do te jete me i ulet
Mund te kontaktoni ne viber dhe whats app
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim