Gilindera

Shitet nga: gilindera 10 Nën 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Gilindera te drunit jam shum te mir te reja nuk jan te domtume dhe shum te jeshum qmimi si pas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim