Gilindera te drunit

Shitet nga: gilindera 15 Tet 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Jan ne gjendje te regullt dhe shum te mir qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim