Inventari per Sallon Bukurie Per Femra

Shitet nga: Ardit 25 Gsh 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shitet inventari per sallon bukurie per femra
Invemtari gjindet ne gjilan mbrapa stacionit te autobuseve (Sallon Ondulimi Bonita) per gjith ata qe jan te interesuar mun te vin dhe ti shohin.
Info: +377 45 590 960 + Viber.
Qmimi sipas Marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim