Karrika

Shitet nga: Karrika 25 Nën 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shitet banaku (shanku) 2.60 osht i gjat 1,65 osht i gjon nga jasht shanku esht ne form E,L po ashtu dhe frygoriferi shitet po ashtu dhe pedrdet jon ne shitje gjatsijia e perdeve 2metra gjonsija 2.50 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim