Komod

Shitet nga: Endrit 17 Mar 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes komod per.Tv 2 jav e perdorur e.ka.dhe xhamin me dekorim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim