Kuftor

Shitet nga: Fatos 19 Nën 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
kuftori apo stufa eshte e perdorur 1 vjet dhe vie me qynka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim