Mobile tresh , dysh dhe dy fotele te lkures

Shitet nga: Florim 03 Nën 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR   1 000 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Mobile tresh , dysh dhe dy fotele te lkures te perdorura veq një vit ne gjendje shum te mir shiten urgjent , qmimi i
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim