Mobilje per sallon apo per dhome gjumi

Shitet nga: Dhome 28 Mar 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shiten mobiljet e dhomes komplet si ne foto.Mund te perdoret si saloon amo dhome gjumi per arsye se treshi dhe dyshi mund te shtrihen dhe te perdoren si shtreter. Thrinni ne numrin e telefonit +37744420480,gjithashtu edhe ne viber .Cmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim