Mobilje vetem me porosi viber:+37744178503 ,

Shitet nga: Mobileria Florenti Dje 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Bejm prodhimi e mobiljeve dhe interierit te ndyshme :Dhoma te fjetjes,Kuzhina,Komodina,tavolina etj.Me matriale dhe mekanizem cilesor.Projektet behen ne menyre profesionale.Zgjedheja mbetet e juaja
Viber:+37744167346
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim