Mobilje vetem me porosi viber:+37744178503

Shitet nga: Mobileria Florenti Dje 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Mobileria jone bene prodhimin e mobiljeve te ndyshme:Dhoma te fjetjes,Kuzhinave,Komodinave,Paradhomave,Tavolinave etj.Projekti behet ne menyre profesional ne 3D.Montimi dhe transporti falas.Zgjidhje eshte e juaj.shihe foto projekte dhe realizimi i punes....po ashtu bejme kompenzim me veture 7 ulese

Viber:+37744167346
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim