Pasqyre

Shitet nga: Pasqyre 14 Pri 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes pasqyren te perdorur pak, dhe e ruajtur por nuk me duhet ma areyja pse e heki.
Pasqyren e kom ble 80€ e jap per 40€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim