Punime te ndryshme prej metali

Shitet nga: German Enterprise SHPK 06 Nën 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Kompania German Enterprise me seli ne gjilan bene prodhimin ,punimin dhe montimin e puneve te ndryshme nga metali.
E themeluar nga investitor dhe pronare Gjerman,kompania German Enterprise ka per qellim sjelljen e mentalitetit Gjerman ne prodhime qe behen ne Kosove.

Prodhojm gjera te ndryshme duke u nisur nga Stufa "Flaka" paisje e veqant per ngrohje permes qarkullimit te ajrit.
Lire dhe kualitet Gjerman vetem tek German Enterprise.Prodhimi i stufes mund te behet enkas nga kerkesa e klientit dhe vetem per deshire te klientit.

Skara te ndryshme per Grill,Ulese nga Fuqit(Buret),Ulese nga Inoxi,Kuzhina nga metali dhe cfardo kerkese qe keni per punim nga materiali i metalit.

Gjendemi ne Gjilan,dhe per cdo informacion shtes ju lutem na vizitoni ne webfaqen www.german-enterprise.com dhe na kontaktoni ne numrat kontaktues.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim