Shes koftorin

Shitet nga: Nuhi 17 Jan 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes koftorin me dru.Koftori eshte i ruajtur dhe nxen mir.Te interesuarit mund te lajmerohen ne nr 045-642-261(viber).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim