Shitet Inventar per kafiteri/restorant

Shitet nga: Shqipe Mehmeti 31 Mar 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes inventarin komplet te ish kafiteris -Dab House-
shiten te gjitha tavolinat me karrika si dhe elementet e kuzhines per kafiter/restorant jan te gjitha t`kompletuara dhe shum t`rujtuna . shiten me qmim sipas Marveshjes per me shum na kontaktoni .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim