Skara

Shitet nga: alban 23 Shk 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
shes frizin dhe skaren jane ne gjendje te rregullt. skara osht rosfaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim