Tavolinat

Shitet nga: Xhevdet Dushica 11 Shk 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Tavolina per kompjutere: te pershtatshme per CallCenter dhe InternetCaffee.

Te perdorura dhe te ruajtura ne kushte te mira,te gatshme per perdorim.

Qmimi i dhene eshte i parapare per nje tavoline
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim