Tenda

Shitet nga: Suad 28 Gsh 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shitet tenda ne gjendje shum te mir e re dhe shum pak e perdorur.Tenda eshte me keto dimenzione 4×2.5 dhe eshte shum e pershtatshme per mbrojtje nga dielli.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim