Trafika+invertar per frizer gjitha paisjet

Shitet nga: Xhiti 18 Shk 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shitet trafika dhe invertari komplet per frizer invertari u ble para 4 muje i ri dhe gjitha paisjet per frizer maqina,gershaj,mbulesa etj gjitha i kom ble te reja te perdorta 4 muj trafika eshte e izolume dhe shum e nxeht permrenda instalimin e rrymes e ka te montuar thjesht nuk don investim asnje cent. Mundeni me thirr edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim