biciklla dhje shporeti gjysem alfa

Shitet nga: haki 01 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
shes ket bicikell shum e rujshme weqse i mungon shala frenat i ka vetem sajllet e reja i duhen gurtnet dhe gjithashtu edhe guma e par e brendshmja tjerat i ka nrregul amortizerat i punojn perfekt ska korizon . ndersa shporetin muni me ardh me pa vet osht gjysem alfa qynkat i mungojn ////// Biciklla kushton 100 po per arsye qe ka do sene tvogla tprishta 70 ero ndersa shporeti 80 nese i merrni te dyjat 140 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim