kauq

Shitet nga: rexhep 21 Gsh 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
2x krevete per femij 100e . 2x kauq 3she 100e , dhe set per sallon nje 3sh nje 2sh dhe dy 1sha 750e.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim