korniza (carge) per dyr

Shitet nga: agron 26 Shk 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Bim korniza nga Zvicrra te kualitetit te lart dhe shumm moderne ku qmimi per nje korniz esht 105 ero. Kornizat jan te metalta dhe shumm te pershtatshme per dyer ato jan te garantuara per shumm vite posedojm edhe dyert mirpo ato behen me porosija, posedojm katalogat ndersa qmimi i dyrve esht i ndryshm sipas modelit ne ket qmim hyn edhe montimi kemi edhe dorza moderne ku edhe per ket kemi katalogat .Ne gjindmi ne Kmetovc kumuna e Gjilanit me saksisht ne objektin e ri per ball xhamies.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim