she's n je krevet per fmi dhe nji djep

Shitet nga: nderim 19 Jan 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
She's krevetin me Jogi me mbulesa dhe n je djep bohet si Karik edhe ulaqk dhe nji maksigos
Kreveti 50 euro
djep 15 euro
maksikoza 20 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim