Tavolina E Bukes!

Shitet nga: nexhat 18 Shk 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet Tavolina E Bukes! E Re Në Gjendje Të Rregullt Për Më Shum Info. Kontaktoni .044-274-652.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim