Dyr te dhomav

Shitet nga: Shahin 20 Tet 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Dyr te dhomav te ngjyrosta shum tmira me cilindra me dorza te mira 40 euro copa 4 jon gjithsej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim