EKSTRA TAVOLIN XHAMI TREKENDSHE ME RROTA

Shitet nga: cani 14 Jan 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin xhami EXTRA e vecante

dimensionet 1.2 krahu i trekendshit


rrotat nga xhami

alumin-krom
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim