Inventar per hoteleri

Shitet nga: burim 14 Mar 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR   1 000 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 8 tavoline komplet me nga 4 karrika, nje televizor plazma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim