Invertar

Shitet nga: kafiq 28 Mar 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes invertarin e kafiqit 6 tavolina me ka 4 karrika 2 frygorifera shanki e gjnat prcjellse gota sene kur doni mundeni me ardh me pa lokalin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim